Nasza oferta

 • Pokoje w Dworku

  Pokoje gościnne w dworku znajdują się na górnym piętrze. Na dole znajduje się restauracja (pizzeria) - z tym, że sąsiedztwo to nie przeszkadza w spokojnym śnie ponieważ grubość murów zapewnia ciszę na górnej kondygnacji. W ogrodzie obok dworku znajduje się altana gdzie można spędzić miło wieczór przy zimnym piwie i znakomitej pizzy.

  Czytaj więcej
 • Budynek hotelowy

  Budynek hotelowy posiada pokoje 2-4 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem. Pokoje znajdują się na piętrze budynku. Na parterze swoje siedziby ma kilka lokalnych firm prawniczych, Agencja restrukturyzacji rolnictwa oraz notariusz. Sąsiedztwo nie jest w żaden sposób uciążliwe

  Czytaj więcej
 • Sale konferencyjne

  Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi - znajdują się one w budynku hotelowym. Większa pozwala pomieścić do 100 osób, mniejsza do 50.
  Obok sal konferencyjnych znajduje się mała kuchnia pozwalająca na przygotowanie gorących napojów czy też niewielkich posiłków.

  Czytaj więcej
 • Altana

  W dolnej części Dworku oraz ogrodzie mieści się duża, dwuczęściowa altana biesiadna. Obok w budynku znajdują się sale konferencyjno - biesiadne. Całość jest ogrodzona i posiada parking.

  Czytaj więcej